Брендовий світильник підвісний. Приміщення без нього - як жінка без прикрас

Брендовий світильник підвісний. У цих трьох словах зібралося стільки думок, ідей і побажань, що хочеться заглянути всередину, обійти їх навколо, оглянути з усіх боків. Чи не так?

Нам щодня доводиться зіштовхуватися з різними освітлювальними приладами в найрізноманітніших місцях - вдома, в магазині, в банку або кафе, на вулиці зрештою. Підвісні, підлогові, настільні, точкові, бра... Це і зовсім звичайні непримітні вироби у великій кількості, і такі, від яких довго неможливо відірвати очей (їх мало, але враження справляють надзвичайне). Перші можна порівняти з дешевою жіночою біжутерією, другі - тільки з дорогими ювелірними прикрасами.

У чому ж причина таких разючих відмінностей? Все просто, брендові світильники створені світовими дизайнерами, щоб ви могли будь-який інтер'єр або екстер'єр зробити надзвичайно красивим, оригінальним і навіть ексклюзивним. Тож якщо у вас саме така мета, купуйте тільки першокласне «світло» від європейських виробників. Від яких - ми зараз вам розповімо.

Світильники IDEAL LUX італійського виробництва

Дуже популярні в усій Європі. Їх оцінили за те, що:

- виготовляються винятково з якісних матеріалів;

- мають конкурентноспроможну вартість у порівнянні з аналогічними моделями інших виробників;

- однаково добре вписуються і в класичні інтер'єри, і в стиль модерн;

- представлені на ринку в найширшому асортименті.

 

Світильники EGLO (австрійське виробництво)

Декоративне освітлення, що пропонується цим брендом, має заслужений успіх завдяки:

- великій кількості моделей різних кольорів для дому, для офісу, для громадського закладу тощо;

- виробництву компанією освітлювальних приладів в будь-яких стилях: класика, модерн, кантрі, хайтек...;

- практичності, електробезпеці, використанню при виготовленні тільки натуральних матеріалів;

- можливості, яку має кожен клієнт, підібрати світлоприлад, відповідний бажанням, смакам, а головне - бюджету.

 

Люстри (класика) VOLTOLINA -

творіння італійської фабрики, що спеціалізується на використанні кольорового і прозорого кришталю. Також легкого і, в той же час, неймовірно міцного скла. Переваги цієї продукції незаперечні:

- вкладений в кожний виріб багаторічний досвід дизайнерів та майстрів;

- оснащення кожної люстри «Системою Леонардо» (при складанні моделі немає необхідності збирати електричну частину);

- художнє виконання кожної деталі.

Вражають можливості та переваги? А це ми ще не розповіли вам про світильники PHILIPS, MASIERO, BLITZ, NERVILAMP, SLV, PAULMANN, WUNDERLIGHT, CARLO DE SANTI, ALFA, MARKSLOJD, ESEO, NOWODVORSKI та багатьох інших. Про них можна почитати на нашому сайті.

Не купити один (краще - кілька) з цих світильників - злочин проти себе. Вибирайте, що подобається. Підбирайте під ваш інтер'єр. Можете, звичайно, зробити все в зворотному порядку: спочатку купити люстру, а потім, взявши від неї дизайнерський задум, створити загальну атмосферу. Це вже як вам більше підходить. Головне, пам'ятайте: брендовий світильник підвісний завжди асоціюється з розкішшю, в той час як його відсутність, заміна дешевою подобою - з нестачею гарного смаку. Бажаємо у вашому житті мати тільки позитивні асоціації!