Елітні люстри або Чи знаєте ви, як виглядає казка в реальності?

Елітні люстри - не просте, а казкове джерело освітлення. Не погодитися з цим твердженням вкрай важко. Ось ви на що насамперед звертаєте увагу, потрапляючи з темряви в приміщення, заповнене світлом? На те, звідки воно йде? У цьому немає нічого дивного, така природа людини. Радимо взяти на озброєння цей факт при виборі світильника до конкретного інтер'єру. Тоді ви зможете зробити його гармонійним, оживити простір нехитрим способом.

Знаєте, що ще важливо? Важливо бути обізнаним. Розумний не той, хто знає все (це нереально!). Розумний той, хто знає де і що при необхідності можна знайти.

Ми підготували для вас добірку інформації про брендові елітні люстри, яку ви завжди зможете використати, якщо з'явиться у вас така потреба.

Дизайнерські світильники ITALUX

(країна-виробник - Польща) - це різні типи, форми і дизайни. Можна вибрати варіант на багато свічок для яскравого світла, можна - на одну-дві для створення м'якої і романтичної атмосфери. Зручно для будь-якого покупця те, що стиль люстри можна підібрати доречний для інтер'єрів різних напрямків.

Особливо популярні в Європі класичні моделі з підвісками, намистом або іншими прикрасами. Що примітно, ціни є доступними для середньостатистичного українця.

 

Люстри класика MASSIVE

MASSIVE - бельгійська компанія, яка вже майже 90 років поставляє на світовий ринок освітлювальні прилади найрізноманітніших стильових рішень. В наш час особливою популярністю користуються класичні світильники цього виробника.

Вся продукція відповідає Європейським стандартам і має широкий ряд переваг: довговічність, вологонепроникність, електробезпека та тепловий опір, стійкість забарвлення, розширені гарантії.

Спосіб життя виробів MASSIVE - задоволення смаків і вимог покупців завдяки якості.

Елітні люстри JUPITER

адаптовані до потреб як окремих споживачів, так і готелів, ресторанів та інших громадських закладів. Кожен зразок неповторний у своєму роді завдяки унікальним дизайнерським розробкам. На більшість з них компанія має авторське право.

Часто-густо світильники JUPITER - результат ручної трудомісткої роботи. В цьому і полягає цінність оправ освітлювального обладнання, а також його загальна цінність.

 

 

Світильники NOWODVORSKI

Створення якісного і красивого освітлення - не просто робота, це місія команди висококласних фахівців. Основоположні принципи діяльності компанії: професіоналізм, високі стандарти та комфортні умови співпраці. Кожна модель ексклюзивна, матеріали піддані ретельній обробці, а елементи точній збірці.

Якщо ви не хочете ламати голову, підбираючи освітлювальні прилади для єдиної композиції, купуйте NOWODVORSKI. Світлотехніка цього виробника задовольнить всі ваші запити.

 

Елітні люстри вже давно перестали бути чимось недосяжним, створеним уявою і відсутнім у реальності. Це далеко не примарна оаза, а казка, втілена в життя. Вони не десь там, вони у нас, в Україні, доступні для наших людей. Не варто задовольнятися малим, якщо без особливих зусиль можна дозволити значно більше.