Як правильно вибрати дизайнерський світильник в спальню? Складно, та можливо!
Дизайнерський світильник в спальню - не щоденна покупка. Хтось здійснює її частіше, хтось рідше, а хтось взагалі раз в житті. І у всіх випадках перед людиною постає складне, але дуже цікаве і варте результату завдання. Яку ж модель і чийого виробництва вибрати для конкретної кімнати, та щоб із 100%-вим попаданням в загальну стилістику?
Щоб полегшити вам вибір, пропонуємо, насамперед, звузити коло вартих уваги виробників до 3 компаній: KUTEK, NAMAT і ALFA. Світильники, виготовлені їх фахівцями для спальні - те, що треба. Для підтвердження сказаного вище приділимо трошки уваги кожному з брендів окремо.

Спальня в стилі KUTEK

Це той варіант, коли не світильник для кімнати хочеться підібрати, а створити інтер'єр, навіяний темою світлотехніки. Іншими словами, це той випадок, коли світильник може не тільки вдало завершити композицію, але і задати їй тон.
Бра KUTEK в поєднанні з дзеркалами, картинами або нішами допоможуть вигідно зонувати простір. Торшери - створити несказанний затишок, відокремлюючи зону відпочинку (крісло, журнальний столик, книжкова шафа) від спальної території. Купівля латунних виробів цього виробника - свідчення вишуканого смаку.

Світильник підвісний NAMAT

Продукція цієї компанії, насамперед підвісні люстри, немов говорить: вибери мене - затишок і спокій в спальні гарантовані. Тонкі вигини основ, романтичні плафони, приємне заспокійливе освітлення - що ще залишається бажати?

Крім того, вся продукція NAMAT оснащена спеціальними сертифікатами, що говорить про її найвищу якість.

ALFA-світильники для спалень

Класика, модерн, романтик - у якому б стилі не була виконана кімната, підібрати люстру мегаважко не буде. Особливу увагу пропонуємо звернути на сучасні моделі (наприклад, серія Astoria). Вони настільки чарівні, що очей не відірвеш.
Всі види освітлювальних приладів, виконаних у різних напрямках - ви і ваша спальня (вашого клієнта) знайдете саме ТЕ.
Так от, корисних виробників ви тепер знаєте. Що ж робити далі? Далі подивіться вироби, які вони вам пропонують, наприклад, тут: http://eliteslight.ub.ua/ru/ Швидше за все, цей етап стане для вас найзахопливішим. Дивіться, не затягніть його. Ми вас розуміємо, стільки краси: і те хотілося б, і це. Але не витрачайтеся на те, що не потрібно. Всіх світильників не купиш. Виберіть один (або декілька), але най-най.
При виборі моделі звертайте увагу на поєднання форм, кольорів і матеріалів, на те, як вони будуть виглядати в інтер'єрі. Також дізнайтеся про присутні функції освітлення. Найкраще світло для спальні - м'яке, розсіяне. З його допомогою без зусиль можна буде створити затишок і комфорт. Але якщо у вас є часткова необхідність і яскравого світла, повинні бути різні режими.
Цінна порада: світильника в спальню буде замало, не обмежуйтеся. Ви здивовані? Не дивуйтеся, одного замало, а два-три в самий раз, більше - ще цікавіше. Поєднання в єдину композицію декількох світлотехнічних приладів різних видів (обов'язково одного виробника і з однієї серії) - це реальний спосіб створити ідеальне освітлення в кімнаті для сну.
Як бачите, не так вже й складно купити дизайнерський світильник в спальню. Треба лише вміло і доречно скористатися наведеною вище інформацією. Чого вам і бажаємо.